Zdrowa Sobota – bezpłatne badania, warsztaty i zajęcia sportowe

Wysportowana dziewczyna biegnie
Fot. materiały prasowe

W kalendarzu imprez ERGO ARENY pojawiły się Zdrowe Soboty – możliwość udziału w interesujących spotkaniach edukacyjnych, dotyczących ważnych współczesnych problemów i sposobów radzenia sobie z nimi, pozwalających zmniejszyć napięcie i stres. Najbliższa edycja już 28 października, wstęp jest wolny.

Program skierowany jest do odbiorców w różnym wieku – dzieci, młodzieży, osób dorosłych, seniorów. Zajęcia potrwają od godz. 10.00 do 16.00.

Podczas październikowej Zdrowej Soboty w ERGO ARENIE stanie słuchobus, a specjaliści z Centrum Dermatologiczno-Alergologicznego „Derm-Al” przeprowadzą badania znamion skórnych i konsultacje podologiczne. Ponownie do dyspozycji uczestników będą eksperci z Centrum Okulistycznego Blikpol, Centrum Medyny Sportowej Rehasport Clinic i specjaliści z firmy BAYER.

Warto przyjść i zatańczyć dynamiczną zumbę, zrelaksować się podczas jogi lub poznać uspokajającą moc Tai Chi. Dużo radości i kreatywnych chwil gwarantują Treflersi, którzy nauczą grać w najlepsze planszówki od firmy Trefl SA.

Treningi grupowe poprowadzi m.in. Magdalena Szczepańska z Rehasport Clinic – wielokrotna Mistrzyni Polski w siedmioboju lekkoatletycznym. Zajęcia z piłki ręcznej poprowadzą szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk, siatkarski trening zorganizuje Akademia Siatkówki Trefl, a podstawy koszykówki dla małych i dużych przekażą zawodnicy Trefla Sopot.

Tematyczne warsztaty, wykłady cenionych psychologów, trenerów i nauczycieli akademickich pozwolą zrozumieć istotę zdrowia psychicznego w dzisiejszym świecie. Zróżnicowana tematyka jest gwarancją, że każdy z gości ERGO ARENY znajdzie interesującą go sesję.

Harmonogram Zdrowej Soboty

Organizatorem wydarzenia jest ERGO ARENA, sopockie Stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni oraz Uniwersytet SWPS w Sopocie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
1) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych,
e-mail: violetta.chmielak@um.sopot.pl
2) Dane osobowe przetwarzane będą w celu:
Realizacji zakresu działania i zadań ustawowych, o których mowa w Art. 7.1 Ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. 2017.1875 t.j.) oraz Art. 4 Ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz.U. 2017.1868 t.j.).
3) Pani/Pana dane osobowe będą lub mogą być przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
4) Podawane dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji wskazanych w pkt. 2 celów, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.
5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przenoszenia danych.
6) Posiada Pani/Pan prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.
7) Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym, wynika z realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa.
8) Pana/Pani dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.