Noc Bibliotek w Sopotece

Fragment plakatu Nocy Bibliotek
Fot. materiały prasowe

Tegoroczna Noc Bibliotek 9 czerwca upłynie pod hasłem „RzeczpospoCzyta”. A co czyta Polska? Albo: co czytać powinna? To, co wartościowe, otwierające, poszerzające horyzonty. Mając to na uwadze, z okazji wielkiego czytelniczego święta Biblioteka Sopocka proponuje lekturę poruszającą, inspirującą i niezwykle ciekawą – żywe książki.

W ofercie znajdziecie nie tylko „tytuły” z innych krajów, ale też traktujące o nietypowych pasjach, sposobach życia, poglądach, które uznaje się za kontrowersyjne lub odważne. Jedno jest pewne: czasu spędzonego z żywymi książkami na pewno długo nie zapomnicie, a po lekturze wiele może się zmienić w sposobie myślenia, postrzeganiu niektórych spraw czy w życiu w ogóle. Czy odważycie się podjąć ryzyko? Sopoteka czeka na śmiałków.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...