Remonty dróg w Sopocie

sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w terminie do 10 lipca 2018 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Na ul. Haffnera nadal obowiązywać będą wprowadzone zmiany w organizacji ruchu: ruch wahadłowy na odcinku ul. Haffnera  od skrzyżowania z ul. Powstańców Warszawy do skrzyżowania z ul. Sępią. Dodatkowo dojazd do al. Niepodległości ul. Sępią, a następnie ul. Zamkowa Góra.

Kontynuowane będą prace związane z rewitalizacją skarpy sopockiej w ciągu ulicy Sobieskiego. W związku z pracami na odcinku od ul. Chopina do ul. 3 Maja obowiązuje jeden kierunek ruchu w stronę  ul. 3 Maja.

Kontynuowane będą prace przy przebudowie skrzyżowania ulic Kolberga – Cieszyńskiego – Obodrzyców. Ul. Kolberga na wysokości  skrzyżowania jest zamknięta. Objazd jest wyznaczony ul. Cieszyńskiego, w ciągu której usytuowane są tymczasowe przystanki komunikacji miejskiej.

Prowadzona będzie naprawa ubytków w nawierzchni jezdni na ul. Kolberga. Prace prowadzone są przy jednostronnym zwężeniu jezdni.

Od 5 czerwca 2018 r. planowane jest rozpoczęcie przebudowy chodnika ul. Sępiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Haffnera w kierunku ul. Zamkowa Góra. Podczas prac możliwe czasowe prawostronne zwężenie jezdni.

Planowane są prace związane z przycinką sanitarną drzew na:

  • ul. Wybickiego na wysokości skrzyżowania z ul. Krótką,
  • ul. Malczewskiego na odcinku od ul. Chodowieckiego do wysokości Cmentarza Komunalnego,
  • ul. Haffnera na odcinku od ul. Kubacza w kierunku ul. Bohaterów Monte Cassino.

Podczas prac możliwe będą czasowe, połówkowe zajęcia jezdni.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...