Aktualności

Nowy przystanek linii 117

W najbliższy piątek, 4 sierpnia, uruchomiony zostanie nowy przystanek autobusowy.

Sesja Rady Miasta Sopotu

31 lipca 2017 odbyła się 31 sesja Rady Miasta Sopotu. Podczas sesji radni podjęli następujące uchwały.

7. NDI Sopot Classic na półmetku

W minioną niedzielę rozpoczął się 7. NDI Sopot Classic – Międzynarodowy Festiwal Muzyczny. Wydarzenie zainaugurowała Gala Hiszpańska w sopockiej Operze Leśnej. Utwory hiszpańskich kompozytorów brawurowo wykonali zaproszeni przez Polską Filharmonię Kameralną artyści: wybitna mezzosopranistka Nancy Fabiola Herrera, gitarzysta klasyczny Łukasz Kuropaczewski, pianista Rodrigo Tomillo oraz Maribell Gallardo grająca na hiszpańskich castanuelas. Muzykę znakomicie uzupełnił taniec formacji Asociacion danza Mediterraneo, zespołu wykonującego tańce hiszpańskie inspirowane flamenco.

Sopot Match Race – Regaty Pucharu Świata

Wielkie widowisko i emocjonująca rywalizacja. Wyścigi jeden na jeden, prędkość, wiatr i woda. Sopockie molo, ogromna widownia i prestiżowi partnerzy. Obecność na Sopot Match Race, od 2 do 5 sierpnia, to gwarancja niepowtarzalnych przeżyć i wspaniała przygoda także dla publiczności.

Jazzowe molo w sierpniu

W samym środku lata, od 4 do 6 sierpnia 2017 r., w muszli koncertowej przy molo odbędzie się XXI Sopot Molo Jazz Festival. Ta ciesząca się popularnością impreza prezentuje najciekawsze zjawiska w polskim jazzie i promuje najbardziej kreatywnych artystów Trójmiasta. Wszystkie festiwalowe koncerty są bezpłatne.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...