Aktualności

Najładniejsze sopockie posesje nagrodzone!

XXVI Gala Konkursu na Najładniejszą Posesję za nami. W Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sopocie tegoroczni laureaci otrzymali nagrody i wyróżnienia. Uroczystość uświetnił kameralny koncert muzyczny w wykonaniu Orkiestry Promenadowej.

Trwają Sopockie Konsekwencje Teatralne

Przegląd najciekawszych spektakli małoobsadowych z całej Polski do 2 grudnia 2018 r. oglądać można w Teatrze BOTO w Sopocie. Do tej pory mogliśmy obejrzeć sześć spektakli konkursowych, przed nami jeszcze osiem. W najbliższą niedzielę, 21 października, pokazany zostanie spektakl „Wyjścia” Studia Czyczkowy.

„Nie.Podległa”. Warsztaty w PGS

Do udziału w kolejnych warsztatach organizowanych w ramach sopockich obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zaprasza Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie. Na spotkanie, które odbędzie się 29 października, o godz. 11.00, obowiązują zapisy.

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Sopot w obiektywie. Jesienne inspiracje"

Jesień rozpieszcza nas w tym roku ciepłem i wyjątkową paletą barw. Warto wykorzystać piękną, wręcz letnią aurę i wybrać się na spacer – do sopockich parków, skwerów, miejsc zielonych, które w tym roku jesień pięknie nam pomalowała. I robić zdjęcia, uwieczniając uroki naszego, zielonego miasta.

Jesienne skoki na Hipodromie

W październiku zawody jeździeckie rozgrywane na sopockim Hipodromie przeniosły się na halę. Za nami pierwsza eliminacja cyklu JumpOFF Hipodrom, kolejna już niebawem, 20 i 21 października. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...