Aktualności

Na spacery i dla rowerzystów

Mieszkańcy i goście mają w Sopocie wyjątkową możliwość korzystania z pięknych naturalnych terenów zielonych. Umożliwienie dostępu do ciekawych i cennych przyrodniczo terenów oraz ochrona ich bogatej bioróżnorodności jest celem realizowanego w latach 2016-2019 projektu pn. „Ochrona, rewaloryzacja i zabezpieczanie obszarów cennych przyrodniczo w Uzdrowiskach województwa pomorskiego poprzez budowę infrastruktury ukierunkowującej ruch turystyczny oraz zagospodarowanie i zwiększenie bioróżnorodności na terenach cennych przyrodniczo w Ustce i w Sopocie”. W 2018 r. nowy wygląd zyskały trzy miejsca.

Jacek Hugo-Bader w Sopotece

Biblioteka Sopocka zaprasza miłośników literatury faktu na spotkanie z dziennikarzem i reportażystą Jackiem Hugo-Baderem. Spotkanie odbędzie się 21 grudnia w Sopotece, o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

W Pracowni Świętego Mikołaja

Chcesz ozdobić pokój na święta? Wraz z elfami Mikołaja będziesz mógł wyczarować niepowtarzalny świąteczny nastrój.

Bursztynowa Róża dla sopockiej koordynatorki

Anna Horak, koordynatorka z Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych odebrała Nagrodę Specjalną Regionalnego Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych „Bursztynowa Róża”. Nagrodę wręczono podczas uroczystej gali nagrody „Bursztynowego Mieczyka”, która odbyła się 14 grudnia br. w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Spal kalorie po świętach na miejskim basenie  

Po świątecznym obżarstwie: pierogach, kutiach, uszkach i barszczach, warto pomyśleć o szybkim spaleniu nagromadzonych kalorii. Najskuteczniej możemy stoczyć walkę o doskonałą figurę, dobre samopoczucie, kondycję i zdrowie – pływając. Zapraszamy mieszkańców Sopotu dbających zarówno o zdrowie, jak i kondycję na krytą pływalnię MOSiR przy ul. Haffnera 57.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...