Aktualności

Konsultacje społeczne

Zapraszamy do udziału w spotkaniach konsultacyjnych dotyczących nowego Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Sopotu. Chcemy zaprezentować Państwu projekt tego dokumentu, w którym zawarta jest polityka przestrzenna miasta, a także uzyskać Państwa opinię na temat poszczególnych zapisów.    Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Sopotu jest bardzo ważnym dokumentem dla mieszkańców. Na jego podstawie sporządzane są miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. Takie spotkanie to doskonała okazja, aby porozmawiać o rozwoju miasta, więc liczymy na Państwa obecność.

Ferie zimowe w Sopocie

Zajęcia podczas ferii zimowych będą prowadzone we wszystkich sopockich szkołach (szkoły podstawowe, gimnazja, ponadgimnazjalne) oraz Młodzieżowy Dom Kultury, MOSiR, a także w instytucjach kultury.  

Sopocki transport dla osób niepełnosprawnych

Sopocki transport dla osób niepełnosprawnych Transport jest realizowany w dniach od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 - 18.00.

RYZYK-FIZYK, czyli V Dwubiegunowe Międzynarodowe Spotkanie Performerów w Sopocie

Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie zaprasza na V Dwubiegunowe Międzynarodowe Spotkanie Performerów w Sopocie – „RYZYK-FIZYK”

Sopot zagra dla dzieci i seniorów militarnie i koncertowo

Młodzieżowy Dom Kultury Sopot – sztab 2296, Scena Muzyczna Sopot oraz Miasto Sopot serdecznie zapraszają na 25 Finał WOŚP. Będzie czołg, będą wozy strażackie, będą koncerty, pokazy, licytacje i wiele innych atrakcji. W ramach 25 Finału w Sopocie będzie się działo!

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...