Aktualności

Sopot ma Radę Seniorów

Pierwsze posiedzenie Rady Seniorów Gminy Miasta Sopotu za nami. 19 czerwca w sali obrad Urzędu Miasta spotkało się 14-osobowe grono, którego głównym zadaniem jest działanie na rzecz seniorów poprzez reprezentowanie ich interesów wobec władz samorządowych.

Bezprawna okupacja sopockich kortów – pseudoochroniarze zamiast grających dzieci i zawodników, odwołane prestiżowe turnieje!

– Niestety dla osób nielegalnie okupujących korty dobro tenisa nie jest żadną wartością – mówi Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. – Z pięknych sopockich kortów nie mogą korzystać grający w Sopocie tenisiści, od dzieci po seniorów, a ponad stuletnia tradycja turniejowa, którą w ostatnich latach stopniowo odbudowywaliśmy wspólnie z Sopot Tenis Klub, została brutalnie przerwana.

CSIO na sopockim hipodromie – prestiżowe wydarzenie, światowa czołówka jeźdźców, wielki sukces polskich zawodników

Po raz pierwszy w historii w Polsce odbyły się najbardziej prestiżowe Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody CSIO 5* rozgrywane w ramach pierwszej dywizji rozgrywek FEI o Puchar Narodów.

Uchwała krajobrazowa – spotkanie z przedsiębiorcami

Spotkanie z przedsiębiorcami w sprawie sopockiej uchwały krajobrazowej odbędzie się w środę, 20 czerwca, w sali 36 Urzędu Miasta. Początek o godz. 16.00.

Remonty i przebudowy dróg

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 20 do 26 czerwca 2018 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...