Aktualności

Sopockie muzy przyznane

  W bieżącym roku Kapituły nagród w dziedzinie kultury i sztuki oraz w dziedzinie nauki, złożone ze środowisk opiniotwórczych, obradowały w dniu 15 września i nominowały kandydatów do nagród w poszczególnych kategoriach. Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski przychylając się do głosu Kapituł przyznał w tym roku trzy nagrody. Jedną dla młodego twórcy, jedną naukową oraz jedną w dziedzinie kultury i sztuki.      

Uruchomienie fontanny pod platanami już w niedzielę

W niedzielę, 26 października o godzinie 17.30 w centralnym punkcie Sopotu, na Placu Przyjaciół, tuż pod platanami nastąpi uruchomienie nowej fontanny, któremu towarzyszyć będzie pokaz możliwości wodotrysku, jego oświetlenia oraz koncert. Warto już dziś zaplanować sobie niedzielne popołudnie na świeżym powietrzu, gdzie będzie można posłuchać standardów muzyki jazzowej i popularnej w nowych aranżacjach zespołu „The Sound Project”.    

Festyn Sportowy

W najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na Festyn Sportowy organizowany przez Dom Pomocy Społecznej w Sopocie we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku Festyn odbędzie się 25 października w godzinach 11.00-13.00 przy ulicy Mickiewicza 49.  

Trefl Sopot vs Asseco Gdynia

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej bliżej mieszkańców

  Serdecznie zapraszamy na prezentację oferty Sopockiego Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej, która odbędzie się 22 października 2014 roku w budynku Sopockiego Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej (SIPS), przy ul. Młyńskiej 11 w Sopocie o godzinie 11.00.Podczas prezentacji SIPS będziecie Państwo mogli:- zwiedzić obiekt Sopockiego Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej,- poznać kadrę i zakres działalności Centrum Integracji Społecznej w Sopocie,- zapoznać się z ofertą Spółdzielni Socjalnej „Kooperacja”- spotkać się z doradcą zawodowym, psychologiem, pracownikiem socjalnym,

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...