Aktualności

Przedświąteczne spotkanie wigilijne Wolontariuszy 50+ dla DPS

Integracja, uśmiech oraz prezenty i życzenia. Tak w kilku słowach można podsumować spotkanie wigilijne Wolontariuszy 50+, które odbyło się 16 grudnia w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie.

Życzenia świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu dużo zdrowia i codziennej serdeczności; spełnienia marzeń i Bożego błogosławieństwa.

„Nim zabłyśnie Gwiazdka”

Dobrych, pełnych Miłości i Dobra Świąt Bożego Narodzenia AD 2013 życzy Sopockie Centrum Seniora i Dom Pomocy Społecznej w Sopocie

Harcerze wychodzą z cienia i pokazują dobro, czyli przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju w Sopocie

„Wyjdź z cienia, pokaż dobro!” to hasło tegorocznej edycji Betlejemskiego Światła Pokoju.

Wigilijne spotkanie sopocian

Opłatek wigilijny jest symbolem pojednania i przebaczenia, znakiem przyjaźni i miłości. Dzielenie się nim na początku wieczerzy wigilijnej wyraża chęć bycia razem, więzi między bliskimi ludźmi. Bliskość nie tylko obejmuje rodziny, przyjaciół, ale również wspólnotę ludzi, w której żyjemy. Stąd też pomysł wspólnego przeżywania tego wyjątkowego czasu z mieszkańcami. Sopocianie będą mieli okazję by podzielić się opłatkiem, złożyć życzenia, śpiewać kolędy i biesiadować w najbliższą niedzielę, 22 grudnia od godziny 14.00 na Placu Przyjaciół Sopotu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...