Aktualności

Ruszyła sprzedaż biletów na Koncert dla Mieszkańców

Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski zaprasza na Koncert dla Mieszkańców, który odbędzie się 5 września o godz. 19:00 w Operze Leśnej w Sopocie. Bilety w cenie 10 zł są do kupienia w kasach BART-u, Opery Leśnej oraz w Stowarzyszeniu Turystycznym Sopot (Plac Zdrojowy 2), a także na stronie www.operalesna.sopot.pl/bilety. Dla posiadaczy Karty Sopockiej bilety dostępne są w cenie 5 zł wyłącznie w punktach sprzedaży bezpośredniej.

Sopot Art & Fashion Week

W te wakacje serce świata mody i sztuki przeniesie się do słonecznego Sopotu. Mamy przyjemność przedstawić Państwu pierwszą edycję wyjątkowego wydarzenia – Sopot Art & Fashion Week, które odbywać będzie się od 8 do 18 sierpnia 2013 r.

WEEKENDOWA RYWALIZACJA NA WODZIE, CZYLI II WYŚCIG PŁYWACKI DOOKOŁA MOLA I ZAWODY SKIMBOARDINGOWE

Już w najbliższą sobotę (10.08) druga odsłona wyścigów pływackich dookoła sopockiego molo Timex Cup 2013 pod patronatem Prezydenta Sopotu. Dzień później, w niedzielę (11.08), na torze skimboardingowym w Sopocie odbędą się zawody w kategorii do lat 14 dziewcząt i chłopców.

Festyn z otwarciem siłowni na świeżym powietrzu

W najbliższą niedzielę, 11 sierpnia w godzinach 11.00-15.00, na Osiedlu Mickiewicza w Sopocie odbędzie się festyn sportowo – rekreacyjny pod hasłem „Rodzinnie, Zdrowo i na Sportowo”.

Sopot w Karlskronie

W dniach 1-3 sierpnia w czasie festiwalu muzycznego Karlskrona Skargardsfest, Sopot promuje swoja ofertę gastronomiczną, rozrywkową turystyczną oraz zaprasza mieszkańców Szwecji na Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...