Aktualności

Dzieciaki i sztuczki w Operze Leśnej

Dzisiaj ostatni dzień, w którym pod skrzydłami dachu Opery Leśnej w Sopocie gości wystawa „Umysł przyłapany” z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Do tej pory wystawę obejrzeli już uczniowie wszystkich sopockich szkół podstawowych i gimnazjów.

1 września w Sopocie

Uroczystości związane z rocznicą wybuchu II Wojny Światowej odbędą się pod pomnikiem AK przy ul. Armii Krajowej w poniedziałek o godzinie 11:00.

Runmageddon, czyli bieg ekstremalny w Sopocie

6 września, od 8.00 do 13.30 Runmageddon Classic opanuje Hipodrom w Sopocie oraz okolice Ergo Areny, plaży i morza na granicy Gdańska i Sopotu i do walki z ponad 40 przeszkodami ruszy 900 śmiałków. Mimo, że zawody odbywają się w Trójmieście wśród ponad 100 ekip, które zgłosiły swój akces znajdują się zespoły z całej Polski.

Skocz z Molo razem z Treflem Sopot

Prezydent Jacek Karnowski wraz z Marcinem Stefańskim, kapitanem koszykarzy Trefla Sopot zapraszają do wspólnego skoku z sopockiego Molo. Akcja ma na celu zbiórkę pieniędzy dla trzyletniej Marysi, która urodziła się z poważną wadą serca.

10 września „Koncert dla mieszkańców”. Tym razem – salsa symfonicznie

Prezydent Sopotu Jacek Karnowski zaprasza na kolejny koncert dedykowany Mieszkańcom. Tym razem  specjalnie dla sopocian Miasto zorganizowało wyjątkowy koncert muzyki kubańskiej, w aranżacji na polsko-kubański zespół i orkiestrę symfoniczną, w wykonaniu Jose Torres & Havana Dreams oraz Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot.  

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...