Aktualności

Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat z wizytą w Sopocie

Na 45 dni przed rozpoczęciem IAAF Halowych Mistrzostw Świata w lekkoatletyce SOPOT 2014, które w dniach 7-9 marca odbędą się w ERGO ARENIE, stan przygotowań ocenił Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat.

Radni uchwalili Regulamin przyznawania mieszkań komunalnych

Regulamin przyznawania mieszkań w nowych budynkach komunalnych uchwalili po długiej dyskusji, sopoccy radni. Nowe budownictwo komunalne w kurorcie kierowane jest przede wszystkim do młodych rodzin z dziećmi, do tych zamieszkujących i tych, którzy z różnych względów przenieśli swoje centrum życiowe z Sopotu.

Budżet Obywatelski w Sopocie – rozpoczynamy spotkania mieszkańców z realizatorami ich pomysłów

Kolejny rok kalendarzowy to również kolejne realizacje w ramach Budżetu Obywatelskiego. Od wtorku (14.01.2014) trwają spotkania z wnioskodawcami, których projekty zyskały największe poparcie podczas głosowania w 2013 roku i zostały przeznaczone do realizacji w roku 2014. Spotkania odbywają się w tych instytucjach miejskich, które bezpośrednio odpowiadać będą realizację danych projektów.

XXIII Salon Młodopolski im. Arama Rybickiego

Fundacja im. Arkadiusz Rybickiego oraz Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski serdecznie zapraszają na XXIII odsłonę Salonu Młodopolskiego im. Arama Rybickiego poświęconego prezentacji biografii o prof. Wiesławie Chrzanowskim.

Rezydencje Artystyczne w Zatoce Sztuki

W styczniu rusza pierwsza odsłona nowego programu rezydencji artystycznych realizowanych przez Zatokę Sztuki. Program, któremu patronuje miasto Sopot, skierowany jest do profesjonalnych artystów sztuk wizualnych, projektantów przemysłowych, pisarzy oraz poetów i tłumaczy literatury.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...