Aktualności

Festiwal Twórczości Wojciecha Młynarskiego w Sopocie

Wojciech Młynarski – jeden z największych polskich autorów ostatniego 50-lecia – będzie bohaterem festiwalu, który odbędzie się w dniach 21-22 września w Zatoce Sztuki w Sopocie. Na ten czas Sopot stanie się miejscem spotkań artystów, z którymi Mistrz pracował niegdyś i tych, z którymi pracuje w chwili obecnej.

Rusza Rodzicielski Dyskusyjny Klub Filmowy

Rodzicielski Dyskusyjny Klub Filmowy – „O więziach, miłości i różnych ważnych tematach”, czyli co kinematografia mówi o wychowaniu. Miasto Sopot, wspólnie ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej, przygotowało cykl spotkań, skierowanych do rodziców, poświęconych wychowaniu i relacjom z dziećmi.

VII Festiwal Poezji Sopot 2013 już 10 października!

Tegoroczna edycja tego trzydniowego święta poetów odbędzie się pod hasłem „TOPOI”

KONCERT ROLL’N’ROCK 2013

Elektryzująca wiadomość dla fanów muzyki rockowej, Fundacja Sopockie Korzenie zaprasza na koncert Roll’n’Rock 2013. Już 20 września Sopot zamieni się w miasto ostrego brzmienia. Impreza odbędzie się na legendarnej sopockiej scenie – Operze Leśnej. Koncert Roll’n’Rock zorganizowano z okazji V jubileuszu Konkursu Wspomnień Miłośników Rock’n’Rolla. Początek o godz. 19.00.

Piknik rodzinny na Stadionie Leśnym

22 września od godz. 11.00 pod hasłem „Mistrzowski Sopot” na Stadionie Leśnym w Sopocie pożegnamy lato

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...