Aktualności

Bogata oferta sopockiej Biblioteki na luty

Tu każdy znajdzie coś dla siebie! Dorośli mogą zajrzeć i obejrzeć arcydzieła światowej kinematografii lub przy przygotowanych stanowiskach komputerowych uczyć się bezpłatnie języka angielskiego. Dzieci zarażą się pasją do czytania, przeżyją pierwsze spotkania z aktorami teatrzyku dla dzieci lub odkryją w sobie małego plastyka.

W Sopocie powołano klasę ekonomiczną

We wtorek 4 lutego 2014 r. o godzinie 11.00 w gabinecie Dziekana Wydziału Ekonomicznego odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia między Gminą Miasta Sopotu a Uniwersytetem Gdańskim, określającego ramy współpracy w zakresie edukacji młodzieży w klasie ekonomicznej I Liceum Ogólnokształcącego w Sopocie.

Sopockie projekty nominowane w plebiscycie Kulturalny Sztorm Roku 2013

Już po raz dziewiąty Gazeta Wyborcza organizuje plebiscyt Kulturalny Sztorm Roku, w którym czytelnicy wybiorą wydarzenia oraz twórców, którzy wywołali największe poruszenie w trójmiejskim życiu kulturalnym minionego roku. Wśród nominowanych Artloop Festival oraz Mieczysław Abramowicz za projekt „Bowiem jak śmierć potężna jest pamięć” zrealizowany z okazji 100-lecia powstania Gminy Żydowskiej w Sopocie. Prosimy o Państwa głosy.

Dofinansowanie do uczestnictwa w turnusach rehabilitacyjnych

Dofinansowanie do uczestnictwa w turnusach rehabilitacyjnych Komu przysługuje? O dofinansowanie do uczestnictwa w turnusach rehabilitacyjnych mogą ubiegać się osoby niepełnosprawne stosowanie do potrzeb wynikających z rodzaju niepełnosprawności.  

Dofinansowanie usługi tłumacza języka migowego lub tłumacza - przewodnika

Dofinansowanie usługi tłumacza języka migowego lub tłumacza - przewodnika Komu przysługuje? O dofinansowanie usługi tłumacza języka migowego lub tłumacza - przewodnika mogą ubiegać się osoby niepełnosprawne, jeżeli jest to uzasadnione potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...