Aktualności

Streetworkerzy pomogą bezdomnym

Przez całe wakacje, od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r. w Sopocie realizowany będzie program pracy ulicznej – streetworking. Ośmiu streetworkerów docierać będzie do osób, wymagających wsparcia i pomocy (w tym do osób bezdomnych) poprzez kontakt bezpośredni – na ulicy, w parku, na plaży.

Zdrowi i aktywni także w wakacje

Sopocianie uczestniczący w bezpłatnych zajęciach finansowanego przez Miasto Sopot programu "Zdrowi i Aktywni", którego głównym celem jest wypromowanie zdrowego stylu życia, będą mogli popracować na swoją sylwetką i zdrowiem także w wakacje.

Wyniki głosowania na budżet obywatelski w Sopocie

W tegorocznej edycji BO wpłynęło 2151 głosów, w tym głosów nieważnych 32: 682 – głosy oddane do Urzędu Miasta Sopotu między 10 a 21 czerwca, w tym 25 kart, które nie zostały uznane jako ważne. 913 – głosy oddane w niedzielę 23 czerwca 2013 r. w 10 punktach na terenie miasta. 556 – głosy oddane internetowo. Łącznie oddano – 2151 kart, głosów ważnych 2119, a głosów nieważnych 32.

Sopoccy uczniowie najlepsi

Prezydent Sopotu spotkał się z uczniami Sopockiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej i pogratulował im najlepszego wyniku sprawdzianu szóstoklasistów w kraju. Najlepiej napisane sprawdziany to nie koniec sukcesów sopockiej oświaty! Sopoccy gimnazjaliści okazali się najlepsi w woj. pomorskim!

Wakacje za własne pieniądze – wręczenie czeków sopockiej młodzieży

W poniedziałek, 24 czerwca w Ogródku Jordanowskim w Sopocie przy ul. Armii Krajowej odbyło się zakończenie programu Wakacje za własne pieniądze.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...