Kulturalny Sopot

„Polka wciąż walcząca – o wolności kobiet wczoraj i dziś”

Zapraszamy na spotkanie z udziałem przedstawicielek podmiotów i organizacji działających na rzecz praw kobiet i w obronie wolności kobiet, które odbędzie się 9 listopada (piątek) o godz. 19.00 w Muzeum Sopotu. Wstęp jest bezpłatny. Gośćmi spotkania będą m.in. prof. Magdalena Środa, Sylwia Chutnik i Marta Frej.

Naukowcy o Gotach

Na konferencję naukową pt. „Goci. Mity i rzeczywistość” zaprasza 26 października Grodzisko w Sopocie, oddział Muzeum Archeologicznego w Gdańsku. Wstęp jest wolny.

Od palety do zapisu cyfrowego

„Adam Haras. Od palety do zapisu cyfrowego” to tytuł najnowszej wystawy w Państwowej galerii Sztuki w Sopocie, której wernisaż odbędzie się 25 października o godz. 19.30.

Trwają Sopockie Konsekwencje Teatralne

Przegląd najciekawszych spektakli małoobsadowych z całej Polski do 2 grudnia 2018 r. oglądać można w Teatrze BOTO w Sopocie. Do tej pory mogliśmy obejrzeć sześć spektakli konkursowych, przed nami jeszcze osiem. W najbliższą niedzielę, 21 października, pokazany zostanie spektakl „Wyjścia” Studia Czyczkowy.

„Nie.Podległa”. Warsztaty w PGS

Do udziału w kolejnych warsztatach organizowanych w ramach sopockich obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zaprasza Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie. Na spotkanie, które odbędzie się 29 października, o godz. 11.00, obowiązują zapisy.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...