Kulturalny Sopot

Mazowsze Niepodległej – 70 lat „Mazowsza”

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” wyjątkowym koncertem uczci setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, a także obchody 70. rocznicy swojego powstania. Bilety na wydarzenie, które odbędzie się w ERGO ARENIE 3 czerwca, już w sprzedaży. Posiadacze Karty Sopockiej mogą je kupić w specjalnej cenie 20 zł.

Walczak i Łubieński w Teatrze na Plaży

Teatr na Plaży zaprasza 16 i 17 lutego na kolejny tematyczny weekend, podczas którego zaprezentuje dwa gościnne spektakle, zrealizowane na podstawie tekstów Michała Walczaka i Macieja Łubieńskiego – twórców, najgłośniejszego aktualnie kabaretu politycznego „Pożar w Burdelu”, nominowanych m.in. do ostatnich nagród Paszportu Polityki w kategorii teatr.

Kapiści w Sopocie, czyli wykłady w Muzeum Sopotu

Wykłady Sopockie to program cyklicznych spotkań o charakterze popularnonaukowym, organizowanym przez Muzeum Sopotu. Najbliższe spotkanie, dotyczące wpływu kapistów na sopockie środowisko artystyczne, we wtorek, 6 lutego. Wstęp jest wolny.

Dynamiczne grafiki w Państwowej Galerii Sztuki

Grafiki Barbary Kasperczyk oglądać będzie można w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie. Wernisaż wystawy zatytułowanej „Dynamika Przestrzeni” odbędzie się 1 lutego o godz. 19.30.

Fotograficzny wieczór w PGS

Warto zajrzeć Do Państwowej Galerii Sztuki w czwartek, 18 stycznia. Odbędą się tam wernisaże wystaw: „Platinum. Wacław Wantuch” (godz. 18.30) oraz „Po końcu fotografii” (godz. 19.30).

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...