Aktywny Sopot

Sport na Zdrowie – bezpłatne zajęcia dla dzieci z chorobami cywilizacyjnymi i niepełnosprawnych

Początek roku w ośrodku Terapii, Edukacji i Aktywizacji Sportowej prowadzonej przez Fundację Sport na Zdrowie w Sopocie zapowiada się bardzo dynamicznie. Na liście możliwości projekty, które cieszą się wielkim uznaniem przez małych podopiecznych i ich rodziców.

Bieg Inki w Sopocie – zapisy trwają

Miłośników biegania i rekreacji na  świeżym powietrzu zapraszamy na sopocki Bieg Inki. Impreza odbędzie się 2 marca. Zawodnicy wystartują o godz. 12.00 i pobiegną na dystansie 2019 metrów, ze startem i metą na Łysej Górze w Sopocie.    

Warto się ruszać – gimnastyka dla dorosłych

Kolejne zajęcia gimnastyki usprawniającej dla osób dorosłych w Sopocie ruszą 25 lutego. Są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą utrzymać sprawność fizyczną, wzmocnić mięśnie i poprawić kondycję. Zajęcia są bezpłatne, prowadzone będą przez wykwalifikowanego instruktora.

Ostatnie starcie przed przerwą. Trefl zagra z HydroTruckiem Radom

Sopocki Trefl podejmie na swoim parkiecie drużynę Hydro Truck Radom. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 9 lutego, o godzinie 17.00 w ERGO ARENIE. Warto się wybrać, bo następna okazja by zobaczyć żółto-czarnych w akcji nadarzy się dopiero 2 marca, w wyjazdowym starciu z Legią.

Rekord Polski i 26 medali. Świetne starty młodych lekkoatletów

Jakub Szymański z Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego, w biegu przez płotki, pobił rekord Polski, ustanawiając przy okazji najlepszy wynik na świecie w swojej kategorii wiekowej! Młody sportowiec osiągnął to w Toruniu podczas styczniowych lekkoatletycznych Mistrzostw Okręgu. Pozostali sopoccy lekkoatleci również mają się czym pochwalić – zdobyli w sumie 26 medali.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...