Aktywny Sopot

Zdrowi i aktywni jesienią też ćwiczą

Bezpłatne zajęcia, które proponuje stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni, to doskonały sposób na poprawienie formy. Dla wszystkich chętnych do wyboru: joga, fitness i zumba.

Sztafeta sopocian dla Niepodległej

Tegoroczna jesienna edycja Wielkiego Sąsiedzkiego Grillowania będzie nieco inna niż dotychczasowe. Tym razem 14 października, w ramach pikniku na Stadionie Leśnym, Sopocki Klub Lekkoatletyczny zaprasza mieszkańców Sopotu na bieg sztafetowy. W biegu pod hasłem „100 kilometrów w sztafecie na Niepodległej 100-lecie” wystartuje zespół złożony z minimum 250 uczestników.

Trefl wraca na parkiet

Po niedawnej prezentacji w ERGO ARENIE, drużyna sopockiego Trefla szykuje się do meczu inaugurującego rozgrywki ligowe. Koszykarze wyjdą na boisko w nowych strojach i z byłym kapitanem Marcinem Stefańskim. Popularny „Stefan” oficjalnie zakończył już karierę, a mecz 7 października będzie jej ostatnim akcentem. Spotkanie rozpocznie się o 19.00 w ERGO ARENIE.

Derby Trójmiasta przy Jana z Kolna

To spotkanie naprawdę warto zobaczyć. W sobotę, 6 października, Ogniwo Sopot na własnym boisku podejmie gdańską Lechię.

Spacer po zdrowie – zaproś swojego lekarza

Zapraszamy wszystkich chętnych: dzieci, młodzież i dorosłych, na 30-minutowy spacer sopockimi alejkami wzdłuż brzegu morza oraz na warsztaty edukacyjne. 29 września, w godz. 10.30-11.45, na Placu Mancowym w Sopocie będzie się wiele działo. Start spaceru o godz. 12.00. Udział jest bezpłatny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...