Aktywny Sopot

Trefl Sopot wraca do ERGO ARENY

W poniedziałek, 10 grudnia, Trefl Sopot wróci na własny parkiet i zmierzy się z drużyną GTK Gliwice. Dla obu zespołów będzie to pierwszy mecz po przerwie reprezentacyjnej, więc i sopocianie i goście będą chcieli rozpocząć kolejną część sezonu od zwycięstwa. Mecz w ERGO ARENIE rozpocznie się o godzinie 19.00.

Żółto-czarni z nowym trenerem

Fin Jukka Toijala zastąpił na stanowisku trenera Trefla Sopot Marcina Klozińskiego. 46-latek w ostatnich latach prowadził CSA Steauę Bukareszt, z którą dwukrotnie zdobył srebrny medal rumuńskiej ekstraklasy. Toijala podpisał kontrakt do końca sezonu 2019/2020. Asystentem trenera pozostał Krzysztof Roszyk.

Zimowe skoki na Hipodromie

W grudniu sopocki Hipodrom zaprasza na kolejne zawody w skokach przez przeszkody z cyklu JumpOFF oraz Ogólnopolskie Zawody w Skokach dla Dzieci i Młodzieży. Zawody odbędą się na Hali Pomarańczowej w weekend 8-9 grudnia. Wstęp wolny.

Rekordowe zawody konne na Hipodromie

Prawie 300 koni zostało zgłoszonych na zawody w skokach przez przeszkody, które odbywają się w ramach cyklu JumpOFF Hipodrom. W zawodach wystartuje 250 koni i blisko 200 zawodników. 24 i 25 listopada zapowiada się wyrównana walka o punkty do klasyfikacji generalnej. Wstęp jest bezpłatny.

Boisko i nowy teren rekreacyjny na osiedlu Mickiewicza

Zakończyły się prace budowlane oraz odbiory terenu rekreacyjno-sportowego na osiedlu Mickiewicza w Sopocie. W ramach inwestycji, której koszt zamknął się w kwocie 1 047 960 zł brutto, przebudowano wielofunkcyjne boisko, siłownię zewnętrzną oraz stworzono strefę gier.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...