Aktywny Sopot

Aktywna Niedziela na początek wiosny w ERGO ARENIE

Wiosna to dobry czas, żeby zadbać o swoją formę fizyczną i kondycję psychiczną. Kwietniowa „Aktywna Niedziela” to sopocka inauguracja sezonu biegowego i masa atrakcji dla całych rodzin. Do hali na granicy Gdańska i Sopotu zapraszają operator ERGO ARENY oraz Sopockie Stowarzyszenie Zdrowi i Aktywni. Zapraszamy 7 kwietnia 2019 w godz. 10.00-16.00.

Jubileuszowy XV Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego

Piętnasta edycja Integracyjnego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Miasta Sopotu rozegrana zostanie w poniedziałek 1 kwietnia, w sali gimnastycznej III Liceum Ogólnokształcącego, przy ul. Oskara Kolberga 15. Turniej promuje sport osób z niepełnosprawnościami, w szczególności z niepełnosprawnością intelektualną. Wstęp jest bezpłatny, zapraszamy do kibicowania!

Czas na pomorskie derby – Trefl gra z Polpharmą

Już 30 marca o godz. 17.00 w pomorskich derbach Trefl Sopot zmierzy się z Polpharmą Starogard Gdański. Dla sopocian będzie to spotkanie o wysoką stawkę, bo teraz muszą szukać punktów w każdym meczu. Spoglądając na terminarz, wydaje się, że lokalny rywal jest jedną z łatwiejszych przeszkód czekających na żółto-czarnych w ostatnich meczach sezonu. Dlatego w tym pojedynku Trefl bardzo potrzebuje gorącego wsparcia, które poniesie koszykarzy Marcina Stefańskiego do wygranej.

Mevo wystartowało! W 14 miastach i gminach można korzystać z 1224 rowerów

Największy w Europie, a zarazem najnowocześniejszy system rowerów publicznych składających się w całości z rowerów wspomaganych elektrycznie właśnie wystartował. W 14 miastach i gminach Obszaru Metropolitalnego Gdańsk – Gdynia – Sopot można korzystać z 1224 rowerów, a wkrótce ta liczba wzrośnie do 4080!

Sopocka Wiosna na 5

Pięć lat temu, w sopocko-gdańskiej ERGO ARENIE, rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce SOPOT 2014. „To były wyjątkowe mistrzostwa w wyjątkowym mieście” – powiedział Nick Davis, szef komunikacji IAAF, Międzynarodowej Federacji Lekkoatletyki. Z okazji piątej rocznicy tego wielkiego sportowego wydarzenia 7 kwietnia MOSiR zaprasza na „Sopocką Wiosnę na 5”, bieg uliczny na dystansie 5 km.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...