Aktywny Sopot

Kolejne udogodnienia dla rowerzystów i pieszych

Wiosną ruszą w Sopocie prace prowadzące do uruchomienia kontrapasów dla jednośladów. Na 33 ulicach dolnego Sopotu dopuszczony zostanie kontraruch rowerowy, czyli możliwość poruszania się rowerów „pod prąd” ulicami jednokierunkowymi. Wprowadzony kilka lat temu pilotaż w górnym Sopocie, a także doświadczenia innych miast pokazują, że jest to rozwiązanie wygodne i bezpieczne. Kontrapasy wprowadzane są w strefach uspokojonego ruchu „tempo 30”.

Sopocka Zima – Bieg pamięci Pawła Adamowicza

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprasza na kolejny z biegów przełajowych w cyklu Cztery pory roku. Bieg Sopocka Zima, w ramach Grand Prix Trójmiasta, wystartuje w sobotę, 26 stycznia 2019 r.

Sopot kusi turystów z północnej Europy

Na targach turystycznych Matka (po fińsku: podróż), które odbywały się w Helsinkach od 16 do 20 stycznia 2019 r., Sopot przedstawił swoją bogatą ofertę turystyczną i zapraszał mieszkańców Finlandii do odwiedzania kurortu także poza sezonem.

[IMPREZA PRZENIESIONA] Karnawałowy bieg po plaży

Na sopockiej plaży 19 stycznia odbędzie się Karnawałowy bieg na 8 km w ramach Sopockiej Zimy i Grand Prix Trójmiasta, a także biegi dzieci i młodzieży. Będzie także można wspomóc Hospicjum Domowe im. św. Siostry Faustyny w Sopocie.

Dobrze zakończyć rundę! Trefl gra z AZS-em Koszalin

Koszykarze Trefla rozegrali już spotkania z prawie wszystkimi zespołami Energa Basket Ligi. Prawie, bo do zakończenia pierwszej rundy rozgrywek pozostał jeszcze jeden mecz z AZS-em Koszalin. To zespół, który rozkręca się ze spotkania na spotkanie i 13 stycznia może być bardzo groźny. Spotkanie odbędzie się o godz. 16.00, w ERGO ARENIE. Bilety czekają na sercesopotu.pl.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...