Aktywny Sopot

Najlepszy polski jeździec na zawodach w Sopocie

Pierwszy raz w historii sopockiego Hipodromu będzie można zobaczyć zawody międzynarodowe w skokach rozgrywane na hali. CSI2* to dwutygodniowy tour – zawody odbędą się w dniach 10-13 i 17-20 stycznia na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu. Wstęp jest bezpłatny.

Sopocka Gala Sportu. Wyróżnienia przyznane, Przemysław Miarczyński zakończył karierę

Sopoccy sportowcy odebrali nagrody i wyróżnienia za sukcesy odniesione w minionym roku. Na Sopockiej Gali Sportu, która odbyła się 3 stycznia w hotelu Sofitel Grand, triumfowali lekkoatletka Anna Kiełbasińska i żeglarz Paweł Tarnowski. Wyróżniono także Drużynę Roku, trenerów, najlepsze imprezy i Mecenasa Sportu. W czasie uroczystości oficjalnie karierę sportową zakończył Przemysław Miarczyński, windsurfer, brązowy medalista olimpijski z Londynu.

Energetyczny początek roku – Trefl gra derby z Arką

Rok 2019 nie mógł zacząć się ciekawiej! Już 1 stycznia w ERGO ARENIE koszykarze Trefla i Arki stworzą widowisko pełne ognia i emocji. O godz. 18 Trefl Sopot zmierzy się z Arką Gdynia w derbowym starciu, które zawsze rozpala kibiców basketu w całym Trójmieście.

Samochodowi Mistrzowie Polski z Sopotu

Piotr Zaleski w duecie z Jackiem Gruszczyńskim, za kierownicą Porsche 911 SC SR, po pasjonujących zmaganiach w cyklu Motul Historyczne Samochodowe Mistrzostwa Polski, wygrał cały cykl zdobywając tytuł Mistrza Polski 2018 FIA 3. Kierowcy reprezentujący Automobilklub Orski mogą się pochwalić także sukcesami w driftingu i Górskich samochodowych Mistrzostwach Polski.

Sopocka plaża wśród 50 najpiękniejszych na świecie!

Sopocka plaża znalazła się w prestiżowym rankingu 50 najpiękniejszych plaż miejskich świata. Nasze piaszczyste wybrzeże konkuruje z plażami Australii, USA czy Brazylii. Ranking przygotowała agencja Flightnetwork, prowadząca jedną z najpopularniejszych wyszukiwarek turystycznych w Kanadzie, a opublikował „Puls Biznesu”.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...