Aktywny Sopot

Sopockie inwestycje rowerowe ruszają na wiosnę

Z początkiem wiosny w Sopocie kontynuowane są prace związane z modernizacją i rozbudową infrastruktury rowerowej. W mieście remontowane i rozbudowywane są ścieżki rowerowe, przed wakacjami rozszerzona zostanie strefa uspokojonego ruchu „tempo 30”, a jeszcze w marcu sopockimi ulicami pojadą pierwsze rowery Mevo.

Mevo wkrótce na ulicach Sopotu

Startuje System Roweru Metropolitalnego. Rowery Mevo pojawią się na ulicach Sopotu i pozostałych uczestniczących w projekcie gmin już 26 marca. W Sopocie docelowo będzie to 170 wspomaganych elektrycznie jednośladów w 26 stacjach postojowych.

Kibice z Kaszub wesprą sopocian

Tysiące uczniów z Kaszub zasiądzie na trybunach ERGO ARENY, by dopingować koszykarzy sopockiego Trefla w meczu ze Stelmetem Enea BC Zielona Góra. „Kaszubski Mecz w Sopocie” rozpocznie się w środę, 20 marca, o godz. 18.00. Mocne wsparcie kibiców na pewno się przyda – drużyna z Zielonej Góry jest liderem Energa Basket Ligi.

Ponad 150 koni na Mistrzostwach Pomorza na Hipodromie

Mistrzostwa Pomorza w skokach przez przeszkody rozpoczną się w piątek, 15 marca, na Hali Pomarańczowej Hipodromu w Sopocie. Będą to jedne z ostatnich zawodów halowych w kończącym się sezonie zimowym.

Trefl wraca na parkiet! Sopocianie zagrają z Miastem Szkła

Po miesięcznej przerwie na Puchar Polski i spotkania reprezentacyjne, w sobotę 9 marca, zawodnicy sopockiego Trefla ponownie wybiegną na własny parkiet. Mecz w ERGO ARENIE rozpocznie się o godz. 14.30. Spotkanie z Miastem Szkła Krosno będzie jednym z sześciu jakie żółto-czarni rozegrają w tym miesiącu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...