Aktywny Sopot

CSIO na sopockim hipodromie – prestiżowe wydarzenie, światowa czołówka jeźdźców, wielki sukces polskich zawodników

Po raz pierwszy w historii w Polsce odbyły się najbardziej prestiżowe Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody CSIO 5* rozgrywane w ramach pierwszej dywizji rozgrywek FEI o Puchar Narodów.

Ruszył sezon na sopockich kąpieliskach

Przed nami kolejny sezon nad wodą. Z uroku sopockich plaż jak co roku będzie chciało skorzystać bardzo wielu mieszkańców i turystów. By był to wypoczynek udany, nad bezpieczeństwem plażowiczów będzie czuwać 40 ratowników. Pierwsze kąpielisko rozpoczęło sezon 15 czerwca, ale już od początku maja sopockie WOPR jest gotowe do podejmowania działań ratowniczych przez 24 h/dobę.

Czwarte miejsce Polaków w Pucharze Narodów podczas LOTTO CSIO 5* Sopot

Tego nie zdołali przewidzieć nawet najbardziej zagorzali kibice skoków przez przeszkody. Polska w składzie Jarosław Skrzyczyński na Calevo, Krzysztof Ludwiczak na Nordwind, Jan Bobik na Chacco Amicor i Wojciech Wojcianiec dosiadający Naccord Melloni na czwartym miejscu w Pucharze Narodów ( Longines FEI Nations Cup TM) w doborowej rywalizacji jeźdźców pierwszej dywizji.

Polski hymn w konkursie otwarcia LOTTO CSIO 5* Sopot!

Jacek Zagor na koniu Nivaro zwyciężył w pierwszym konkursie 21. edycji Międzynarodowych Zawodów w Skokach LOTTO CSIO 5*. Zawody, które rozpoczęły się 14 czerwca, potrwają do niedzieli, 17 czerwca. Zapraszamy na sopocki Hipodrom.

StreetBall, czyli koszykówka uliczna na molo

Turniej StreetBall Molo rozegra się na Skwerze Kuracyjnym przy sopockim molo 16 czerwca, w godzinach 10.00-16.00. Mecze rozgrywane będą z podziałem na kategorie wiekowe: gimnazjaliści i młodsi, młodzież ponadgimnazjalna oraz kategoria open.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...