Aktywny Sopot

Praca na lato – dołącz do ratowników WOPR

Sopockie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe ogłasza nabór na stanowisko ratownika wodnego. Praca na umowę zlecenie od 15 czerwca do 15 września 2018 r.

Początek letniego sezonu na STK

Do wspólnego spotkania na kortach zaprasza Sopot Tenis Klub. 20 maja oficjalnie rozpocznie się letnia odsłona sezonu tenisowego. Będzie to doskonała okazja do rywalizacji na szczeblu amatorskim, a dodatkowo spotkania środowiska tenisowego na Pomorzu.

Rodzinnie na rowerach, czyli Family Cup 2018

Sopocki MOSiR oraz Stowarzyszenie Family Cup zapraszają do wzięcia udziału w XXIII Amatorskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2018. Impreza odbędzie się 19 maja. Zbiórka i potwierdzenie uczestnictwa w zawodach do godz. 10.45 na parkingu przy Operze Leśnej (ul. Moniuszki), starty poszczególnych kategorii od godz. 11.00.

Rowerowy Maj po raz trzeci

W tym roku w Sopocie ruszyła 3. edycja kampanii Rowerowy Maj, skierowana do sopockich uczniów i przedszkolaków. Kampania rekordowa nie tylko w Sopocie, ale i w całym kraju. W bieżącej edycji weźmie udział ponad 2 tys. dzieci z sopockich placówek i ponad 150 tys. dzieci z całego kraju!

Niedziela na Leśnym

Trzecią majową niedzielę można już rezerwować na piknik rodzinny, który odbędzie się na Stadionie Leśnym w Sopocie. Będzie zdrowo, sportowo i smacznie. „Wielkie sąsiedzkie grillowanie” 20 maja to propozycja spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...