Aktywny Sopot

Ponad 250 dzieci na treningach z Treflem

W październiku rozpoczęły się kolejne sezony dwóch akcji współorganizowanych przez Trefl Sopot i Stowarzyszenie Trefl Pomorze. Są to Szkolny Basket oraz Moja Pierwsza Lekcja Koszykówki, której organizatorem jest także ERGO ARENA. W tym roku odbędą się jeszcze trzy spotkania w ramach tych akcji.

Wkręć się w Sopot – finał

Sopocki finał Ogólnopolskiej Gry Rowerowej odbędzie się 11 listopada tuż po niepodległościowej paradzie pojazdów zabytkowych i rowerów, na który zapraszamy wszystkich, nie tylko sopocian!

Ogniwo Sopot zagra w finale Mistrzostw Polski

Po niezwykle emocjonującym półfinale, w którym sopocianie pokonali na wyjeździe wyżej sklasyfikowany zespół Pogoni Siedlce, podopieczni Karola Czyża wystąpią w wielkim finale ekstraligi. 10 listopada ich rywalem będzie najlepszy polski zespół ostatnich lat – Budowlani SA Łódź, który na dodatek będzie gospodarzem meczu finałowego, gdyż rugbyści spotkają się w Łodzi.

Mistrzostwa Europy Techno 293: sopocianie ze złotem i srebrem!

Konrad Machura i Aleksandra Wasiewicz stanęli na podium zakończonych w sobotę, 27 pażdziernika, mistrzostw Europy w windsurfingowej klasie Techno 293. Oboje reprezentują Sopocki Klub Żeglarski.

Przed nami Bieg Niepodległej

Przyszła pora, by uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości i 10 listopada wystartować w patriotycznym biegu po Sopocie. Liczba uczestników na listach startowych szybko rośnie, można więc szykować się na jeden z najbardziej obleganych biegów patriotycznych w mieście.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...