Aktywny Sopot

Sopot Match Race

Regaty Sopot Match Race, zaliczane do Pucharu Świata, to żeglarski odpowiednik samochodowej Formuły 1. Kolejna edycja, podobnie jak kilkanaście poprzednich, przyciągnie do Sopotu nie tylko światowej klasy żeglarzy ale także ludzi biznesu, kultury i sportu. Święto wiatru i wody odbędzie się w dniach od 22 do 25 sierpnia.

ERGO Hestia Championships

Paweł Tarnowski, Małgorzata Białecka i Maja Dziarnowska – ta trójka zawodników znajdzie się w liczącej ponad 30 osób polskiej ekipie, która wystartuje w ERGO Hestia Championships – Mistrzostwach Europy w klasie RS:X. W czwartek 16 sierpnia, podczas konferencji prasowej reprezentanci SKŻ ERGO Hestia opowiadali m.in. o planach na mistrzowskie regaty.

Mistrzowie deski w Sopocie

W drugiej połowie sierpnia w Sopocie pojawią się najlepsi windsurferzy z Europy i świata. Wezmą udział w ERGO Hestia Championships, Mistrzostwach Europy w olimpijskiej klasie RS:X juniorów i seniorów. Regaty odbędą się od 19 do 25 sierpnia i będą również okazją do uświetnienia 35. rocznicy Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Turniej Tenisowy Sopot Open

Turniej tenisowy Sopot Open, w randze Challenger ATP, odbędzie się na kortach ziemnych Klubu Tenisowego Arka w Gdyni od 30 lipca do 5 sierpnia 2018 r. Turniej główny poprzedzą eliminacje rozgrywane w dniach 28-29 lipca.

Sopot Beach Rugby, czyli z jajem na plaży

Od 3 do 5 sierpnia na sopockiej plaży rządzić będzie rugby. Sopot Beach Rugby, jeden z największych tego rodzaju turniejów w Polsce, odbędzie się w ramach XXVI Memoriału im. Edwarda Hodury.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...