Aktywny Sopot

Mistrzowski wyścig licealistów

Uczniowie sopockich liceów ogólnokształcących wzięli udział w I Międzyszkolnym Turnieju Kartingowym „Kart School Master 2018”. Impreza odbyła się w ubiegłym tygodniu, 11 grudnia, na torze KartCenter. W turnieju zorganizowanym przez Automobilklub Orski zwyciężył Maksymilian Dziemiańczuk, reprezentujący II LO w Sopocie.

Łyżwy z widokiem na morze

20 grudnia ruszy sztuczna ślizgawka na molo – prawdopodobnie jedyny tego typu obiekt w Polsce, na którym podczas jazdy można podziwiać morze. To ciekawa propozycja na aktywne spędzenie wolnego popołudnia. Start o godz. 16.00. Zapraszamy całe rodziny. Pierwszego dnia tradycyjnie wejście na lód jest bezpłatne (zgodnie z godzinami otwarcia).

Spal kalorie po świętach na miejskim basenie  

Po świątecznym obżarstwie: pierogach, kutiach, uszkach i barszczach, warto pomyśleć o szybkim spaleniu nagromadzonych kalorii. Najskuteczniej możemy stoczyć walkę o doskonałą figurę, dobre samopoczucie, kondycję i zdrowie – pływając. Zapraszamy mieszkańców Sopotu dbających zarówno o zdrowie, jak i kondycję na krytą pływalnię MOSiR przy ul. Haffnera 57.

W grudniu Hipodrom tętni życiem

W grudniu Sopocki Hipodrom zaprasza na ogólnopolskie zawody w skokach przez przeszkody dla dzieci i młodzieży. Odbędą się one w dniach 14-16 grudnia na Hali Pomarańczowej.

Po Zdrowych Sobotach czas na Aktywne Niedziele

W ramach kampanii społecznej „Po zdrowie do ERGO ARENY” w kalendarzu hali pojawiły się Aktywne Niedziele. W ramach cyklu można skorzystać z bezpłatnych treningów sportowych, warsztatów psychologicznych i wykładów o zdrowiu. Spotkanie już w niedzielę, 16 grudnia, w godzinach 10.00-15.00. Wstęp jest wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...