Rodzinny Sopot

Radosne pożegnanie wakacji na plaży

Fundacja Sport na Zdrowie i Fortum zapraszają wszystkie chętne dzieci i młodzież na oficjalne pożegnanie wakacji. Wspólna zabawa odbędzie się w piątek, 7 września, w godz. 12.00 -15.00 na plaży przy wejściu nr 41 i na terenie Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Huśtawka integracyjna – by wszystkie dzieci mogły się bawić

Na terenie ogrodu należącego do Zespołu Szkół Specjalnych nr 5, przy ul. Kazimierza Wielkiego 14 stanęła huśtawka integracyjna.

Sopot. Jasna Strona Nocy

Zapraszamy na występy w muszli koncertowej oraz spektakl uliczny na Molo w ramach akcji Sopot.Jasna Strona Nocy zainicjowanej tego lata przez Miasto Sopot. Przedsięwzięcie ma na celu niesienie pomocy osobom poszukującym wsparcia lub poszkodowanym w wyniku nadużyć substancji psychoaktywnych.

Flyball - psie zawody na Hipodromie

Po raz pierwszy w Polsce odbędą się Mistrzostwa Europy Flyball. Będzie to największe wydarzenie polskiego świata psich sportów tego roku. Flyball to niezwykle emocjonujący psi sport drużynowy. Wyścig z czasem, precyzja, emocje, współpraca i rywalizacja w jednym.

Ostatni Mohikanin na Grodzisku

XVIII wiek. Francja i Wielka Brytania walczą o panowanie w Ameryce Północnej. Po czyjej stronie staną Indianie? Zapraszamy na festyn historyczny realizowany we współpracy z trójmiejską grupą rekonstruktorów – Konfederacją Tomahawki i Muszkiety. Wstęp wolny. Blade twarze wchodzą na własną odpowiedzialność. Howgh!

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...