Rodzinny Sopot

19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży – kampania i warsztaty

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie przyłączył się do ogólnoświatowej kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”. W ramach tej kampanii zaprasza na bezpłatne warsztaty: „Rozmawiam, więc chronię” – warsztat dla rodziców (9 listopada) oraz „Męska sprawa” – warsztat rozwojowy dla mężczyzn (19 listopada).

Giełda 80/90, czyli powrót do przeszłości

Zapraszamy na kolejną edycję sopockiej Giełdy 80/90, która odbędzie się 17 listopada, w godz. 11.00-17.00 w Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Armii Krajowej 50/54, Sopot). Giełda 80/90 to unikalna okazja na nostalgiczną podróż do świata minionych lat oraz wspomnień z młodości, skierowana dla całych rodzin. Organizatorzy zapraszają dorosłych i dzieci, melomanów i kolekcjonerów, graczy i pasjonatów oraz wszystkich ciekawych niezapomnianych retro wrażeń!

Asystent wspiera osoby z niepełnosprawnościami

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie oferuje dodatkowe wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami oraz ich rodzin – pomoc Asystenta Osoby z Niepełnosprawnością. W zależności od potrzeb oraz indywidualnej sytuacji asystent udziela wsparcia m.in. w rozwijaniu umiejętności samodzielnego dbania o swoje otoczenie oraz zaspokajanie własnych potrzeb, nawiązywaniu kontaktów społecznych, a także w aktywizacji zawodowej.

Konkurs plastyczny na 100-lecie niepodległości

W setną rocznicę odzyskania przez Polską niepodległości, Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie ogłasza konkurs plastyczny: „Moja Polska – 100 lat Niepodległej”.

By rozwijać pasje – zajęcia w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie zaprasza zarówno dzieci, jak i młodzież na dodatkowe zajęcia. Przygoda ze sztuką, sportem i nauką w pracowniach MDK jest bezpłatna.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...