Sopot moje miasto

Sopocki Budżet Obywatelski na rok 2020

Po raz dziewiąty Rada Miasta Sopotu podjęła uchwałę na temat realizacji w mieście Budżetu Obywatelskiego. Sopocki model cieszy się wśród mieszkańców dużym zainteresowaniem, o czym świadczy niemal 20-procentowa frekwencja w ubiegłorocznym głosowaniu. Do tej pory, przez osiem lat funkcjonowania pierwszego w Polsce Budżetu Obywatelskiego, zrealizowaliśmy ponad 160 inwestycji i zadań za łączną kwotę ponad 30 mln zł.

Ponad 21 tys. zł na czworonożnych seniorów! Po aukcji w Sopotkowie

Podczas charytatywnej aukcji im. psa Bonusa, która odbyła się 3 lutego w klubie Atelier, wolontariusze Sopotkowa zebrali imponującą kwotę – 21 048,32 zł. Aukcja została stworzona z inicjatywy osób zaangażowanych w opiekę nad psimi i kocimi seniorami w schronisku.

W Muzeum Sopotu o mowie nienawiści – spotkania dla mieszkańców

W trosce o język debaty publicznej, widząc zagrożenia, jakie niesie ze sobą język mediów, w tym mediów społecznościowych, miasto Sopot postanowiło zorganizować cykl otwartych wykładów poświęconych tym zagadnieniom. Wstęp jest wolny.

Obrady Rady Miasta Sopotu – transmisja

IV Sesja Rady Miasta Sopotu – transmisja na żywo

„Przystanek praca” – czyli gdzie wysiąść, żeby być spełnionym zawodowo

Specjalnie dla uczniów sopockich szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie przygotowało cykl spotkań zawodoznawczych. „Przystanek praca” to możliwość poznania praktyków biznesu, właścicieli firm reprezentujących kluczowe branże w regionie oraz freelancerów z branży kreatywnej i przedstawicieli zawodów niszowych. Pierwsze spotkanie pt. „Chiński Nowy Rok – tajniki branży TSL” odbędzie się 1 lutego w CKU w Sopocie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...