Sopot moje miasto

Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 17 do 23 kwietnia planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Wielkanocne śniadanie dla potrzebujących

Nawet 300 miejsc znajdzie się przy wspólnym stole z tradycyjnymi wielkanocnymi potrawami, który stanie w Zespole Szkół Handlowych w Sopocie, przy ul. Tadeusza Kościuszki 18/20. W tym roku świąteczne śniadanie dla potrzebujących odbędzie się w sobotę, 20 kwietnia, o godz. 9.00.

Sopocianie, Polacy, Europejczycy – 15 lat w UE

1 maja 2019 r. będziemy świętować 15. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej. Przez te wszystkie lata, dzięki współpracy, wymianie doświadczeń, środkom europejskim oraz zaangażowaniu lokalnych społeczności wokół europejskich wartości, nasz kraj przeszedł niesamowitą metamorfozę.

Najem krótkotrwały – Sopot na posiedzeniu sejmowej komisji

Przedstawiciele Sopotu uczestniczyli w sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki. Posiedzenie, które odbyło się 10 kwietnia br. w całości poświęcone było zagadnieniu regulacji najmu krótkotrwałego w Polsce.

Sopocka Droga Krzyżowa

Przy blasku pochodni, w piątkowy wieczór 12 kwietnia, o godz. 19.00 przy krzyżu na sopockim Hipodromie rozpocznie się przejmująca inscenizacja. Przygotowywane przez sopocką młodzież z placówki Caritas przedstawienie pokazuje ostatnie chwile życia i męki Pana Jezusa. Wstęp jest wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...