Sopot moje miasto

Będzie wiało

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gdańsku ostrzega przed wichurą.

Nowe możliwości dla rozwoju eksportu firm

O nowych możliwościach dla rozwoju eksportu mikro, małych i średnich firm, o współpracy międzynarodowej w celu powstania nowych polityk proeksportowych, a także o wsparciu unijnym dla firm w kolejnych latach będzie można usłyszeć podczas konferencji z udziałem Elżbiety Bieńkowskiej, Komisarza UE ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości i MŚP. Konferencja odbędzie się 16 października, w godz. 10.00-14.00 w Dworze Artusa w Gdańsku.

„Wszyscy jesteśmy sopocianami. Wspierajmy się!”

Tu się urodziliśmy, tu mieszkamy, pracujemy, w Sopocie tworzymy, chodzimy do szkoły, znaleźliśmy swój dom… Ilu ludzi, tyle twarzy miasta. Różnych nacji, poglądów, zawodów czy kondycji zdrowotnej. Ale wszyscy tworzymy jedno oblicze, bo wszyscy jesteśmy sopocianami. Wszyscy mamy takie same prawa i wszyscy tak samo chcemy korzystać z uroków naszego pięknego Sopotu. Wspierajmy się wzajemnie! Miasto Sopot zorganizowało kampanię „Wszyscy jesteśmy sopocianami. Wspierajmy się!”, która pokazuje różnych mieszkańców naszego miasta.

Uwaga – roboty drogowe na Armii Krajowej

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, iż od 1 października przystępuje do wykonania wyniesionego przejścia dla pieszych w ciągu ul. Armii Krajowej na wysokości skrzyżowania z ul. Krasickiego w Sopocie.

Ostra chirurgia oraz urologia w sopockim pogotowiu

Gmina Miasta Sopotu na podstawie Ustawy o świadczeniach zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych art. 9 a i art. 9 b zakupiła w SP ZZOZ Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego z Przychodnią w Sopocie świadczenia z zakresu urologii i doraźnej, ostrej chirurgii. Decyzję o tym podjęli radni miasta Sopotu podczas ostatniej sesji Rady Miasta 18 września.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...