Sopot moje miasto

Remonty i przebudowy dróg

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 11 do 17 lipca 2018 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Kosztowne nielegalne wystawki

By nielegalne wystawki nie zamieniły ulic naszego miasta w śmietnisko, sopockie służby miejskie przygotowały specjalne ulotki, dedykowane poszczególnym kwartałom miasta. Na wystawionych niezgodnie z zasadami odpadach wielkogabarytowych naklejane są kartki informujące o fakcie nieodebrania śmieci oraz karach, które grożą tym, którzy je podrzucają.

Asfaltowanie ulicy Haffnera – ważne zmiany w organizacji ruchu

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od poniedziałku, 9 lipca rozpocznie się na układanie warstwy ścieralnej w ciągu przebudowywanego odcinka ul. Haffnera oraz Powstańców Warszawy. W związku z pracami wprowadzone będą zmiany w organizacji ruchu.

Remonty dróg w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w terminie do 10 lipca 2018 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Koniec bezprawnej okupacji sopockich kortów!

Sopockie korty wracają do miasta i będą służyć wszystkim sopocianom! Od 10 czerwca teren sopockich kortów jest bezprawnie okupowany przez Waldemara i Bartłomieja Białaszczyków, Wojciecha Falgowskiego, Elżbietę Jakubiak i kilkudziesięciu pseudoochroniarzy. Grupa ta włamała się siłą na teren i obiekty sopockich kortów w nocy z 9 na 10 czerwca.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...