Sopot moje miasto

Partnerstwo publiczno-prywatne szansą na rozwój miasta

Partnerstwo publiczno-prywatne (PPP) jest jedną z możliwości realizacji zadań publicznych. Podstawą PPP jest podział zadań między partnerem prywatnym i publicznym oraz wykorzystanie wiedzy i umiejętności, tak, by wspólne przedsięwzięcie czy inwestycję zrealizować efektywnie i z korzyścią dla społeczeństwa.

Sopocko-zakopiańskie wymiany młodzieży

Tydzień na Podhalu wypełniony wycieczkami do pięknych miejsc, spotkaniami z ciekawymi ludźmi i oczywiście dobrą zabawą – oto bilans majowego wyjazdu 32 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Sopocie do Zakopanego. We wrześniu uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Zakopanego odwiedzili Sopot.

Po wichurze – molo już otwarte

Warunki pogodowe polepszyły się na tyle, że sopockie molo zostało już otwarte.

Prawidłowe wyniki sopockiego głosowania na BO

Głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego w Sopocie przebiegło prawidłowo, jednak w związku z informacjami o błędach występujących podczas głosowania w Gdańsku przedstawiamy oświadczenie firmy Implyweb Ewa Pawłowska dotyczące procesu głosowania w Sopocie.

Sopot przygotowuje się do pomocy osobom bezdomnym

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sopocie odbyło się spotkanie przygotowujące do akcji „Zima”, dotyczące zasad udzielania pomocy i postępowania z osobami bezdomnymi podczas zbliżającego się okresu zimowego.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...