Sopot moje miasto

SOPOT WYRÓŻNIONY CERTYFIKATEM GMINY WDRAŻAJĄCEJ NARZĘDZIA MODELOWEJ WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI

W dniu 23 czerwca 2015 r. podczas konferencji poświęconej współpracy organizacji pozarządowych i samorządu, prezeska Centrum Inicjatyw Obywatelskich Marta Makuch wręczyła sześciu gminom województwa pomorskiego certyfikaty za wdrażanie elementów Modelu Współpracy Administracji Publicznej i Organizacji Pozarządowych. To pierwsze tego typu wyróżnienia w Polsce. Konferencja miała miejsce w Sali Herbowej Urzędu Miasta Sopotu.

TOP MODEL WSPÓŁPRACY W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM – PODSUMOWANIE PROJEKTU

W dniu 23 czerwca w Urzędzie Miasta Sopotu (Sala Herbowa, nr 36) w godz. 10.00 – 14.30 będzie miało miejsce spotkanie poświęcone współpracy organizacji pozarządowych i samorządu, w szczególności w zakresie wdrażania Modelu Współpracy Administracji Publicznej i Organizacji Pozarządowych.

NAGRODA PREZYDENTA MIASTA SOPOTU „SOPOCKIE SERCE” – NABÓR WNIOSKÓW ROZPOCZĘTY

Prezydent Miasta Sopotu ustanowił nagrodę "Sopockie Serce" w roku 2015 dla organizacji pozarządowej za szczególną aktywność, działanie oraz znaczące osiągnięcia na rzecz miasta i  mieszkańców Sopotu.

ROZPOCZĘTA REKRUTACJA NA XIII SOPOCKI FESTYN ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

  Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji wraz z Partnerami zapraszają do udziału w XIII Sopockim Festynie Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się w dniu 12 września 2015 roku, w godzinach 11.30 – 15.00 na Skwerze Kuracyjnym przy Sopockim Molo. Termin zgłoszeń upływa 31 lipca 2015 r.

OTWARTY KONKURS OFERT NA POWIERZENIE ZADANIA W ZAKRESIE INTEGRACJI I REINTEGRACJI SPOŁECZNEJ OSÓB BEZROBOTNYCH

Prezydent Miasta Gdyni ogłasza otwarty konkurs ofert i zaprasza do składania wniosków polegających na organizacji i przeprowadzeniu działań w zakresie integracji i reintegracji społecznej osób bezrobotnych, korzystających ze świadczeń pomocy społecznej, zamieszkujących gminę Sopot, objętych programem PAI na 2015 r.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...