Sopot moje miasto

Jacek Karnowski kolejny raz najlepszym prezydentem miasta w Polsce

Jacek Karnowski, prezydent Sopotu, po raz drugi z rzędu zwyciężył w rankingu i został wybrany najlepszym prezydentem spośród wszystkich prezydentów polskich miast.

Sopot – miasto ludzi zadowolonych

Ogłoszono Ranking najbezpieczniejszych polskich miast Fundacji Schumana Europolis 2017. Na pierwszym miejscu znalazła się Warszawa, tuż za nią Kraków. Sopot jest miastem, w którym mieszkańcy czują się najbezpieczniej.

Miejski eko-parking na czas wakacji

700 darmowych miejsc do parkowania poza centrum dla turystów odwiedzających Sopot! Eko-parking przy ERGO ARENIE to inicjatywa miasta, która na pewno w sezonie poprawi sytuację na drogach w kurorcie. Parking będzie działał od 26 czerwca do 23 sierpnia.

Zostań rodziną wspierającą

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie zaprasza do współpracy osoby i rodziny zainteresowane pełnieniem roli rodziny wspierającej. Zadaniem takiej rodziny jest pomoc w różnych aspektach życia rodzinom, które przeżywają trudności w wypełnianiu swoich funkcji opiekuńczo-wychowawczych.

Święto organizacji pozarządowych – zaproszenie do udziału

Jubileuszowy, XV Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych odbędzie się 9 września na Skwerze Kuracyjnym sopockiego molo. Do 7 sierpnia organizatorzy czekają na zgłoszenia od organizacji pozarządowych, które chciałyby wziąć w nim udział.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...