Sopot moje miasto

Po wichurze – mieszkańcy Kaszub wciąż potrzebują pomocy

Ostatnie tygodnie były dla nas wszystkich egzaminem z solidarności, empatii i wrażliwości. Mieszkańcy Sopotu ten egzamin zdali celująco, przekazując różnymi kanałami pomoc ofiarom nawałnic, które przeszły nad Kaszubami w nocy z 11 na 12 sierpnia. Jednak pomoc nadal jest potrzebna.

Telewizja Polska pyta o uchodźców

Poniżej przedstawiamy pytania Jakuba Świderskiego, pracownika gdańskiego oddziału Telewizji Polskiej, wraz ze stanowiskiem Urzędu Miasta.

Mieszkasz w Sopocie i myślisz o zmianie sposobu ogrzewania? Przyjdź na spotkanie

Miasto Sopot, Grupa GPEC i EDF Polska zachęcają sopocian do zmiany obecnego źródła ogrzewania na ciepło z miejskiej sieci. Chętni mogą liczyć na dotacje w wysokości nawet 20 tys. zł i wsparcie przy formalnościach. Przez cały wrzesień na terenie miasta odbywać się będą spotkania z ekspertami i doradcami. Sprawdź, gdzie.

Fireshow na koniec lata na pikniku

Integracyjną imprezę z okazji zakończenia wakacji przygotowało Sopockie Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców. Swoich klientów, przyjaciół i współpracowników z całego Trójmiasta i okolic zaprasza w piątek, 8 września, do siedziby przy ul. Młyńskiej 11.

Nowe rondo połączy Łokietka z Polną

Uwaga Kierowcy! Od poniedziałku, 4 września, istniejące skrzyżowanie ulic Łokietka oraz Polnej funkcjonować będzie jako skrzyżowanie typu minirondo.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...