Sopot moje miasto

Sopockie obchody 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej

Obchody 78. rocznicy agresji Niemiec hitlerowskich na Polskę odbędą się w Sopocie 1 września pod pomnikiem Martyrologii Mieszkańców Sopotu, przy Urzędzie Miasta.

Miejski Eko-parking po pierwszym sezonie

Ponad 6 tysięcy osób skorzystało w lipcu i sierpniu (do 24 sierpnia) z przejazdów meleksami na trasie Miejski Eko-Parking – Centrum Sopotu – Miejski Eko-Parking.

Sopot rusza z carsharingiem

Po miejskich wypożyczalniach rowerów czas na wypożyczalnie samochodów. I to nie byle jakich, bo hybrydowych, a docelowo całkowicie elektrycznych. List intencyjny w tej sprawie 28 sierpnia 2017 r. podpisał Marcin Skwierawski, wiceprezydent Sopotu. Do współpracy przy projekcie przystąpiły wszystkie miasta, od Wejherowa do Pruszcza Gdańskiego. List podpisały także trzy firmy carsharingowe oferujące flotę samochodów w innych miastach Polski i Europy.

Wolontariusze na wrześniowe wydarzenia w Sopocie poszukiwani

Festiwal Fotografii „W Ramach Sopotu”, Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych, Koncert dla Mieszkańców, Sopocki Budżet Obywatelski, Rodzinny Piknik i Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie to wrześniowe wydarzenia z sopockiego kalendarza, w których można wziąć udział w niecodzienny sposób – aktywnie działać jako wolontariusz-akcjonariusz. Do udziału w sopockim wolontariacie akcyjnym zapraszają Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Miasto Sopot.

64 nowe wiaty dla Sopotu

Pierwszą z 64 nowych wiat przystankowych komunikacji miejskiej w Sopocie (ul. Kościuszki /róg ul. Chopina, przy Sopot Centrum) w piątek, 25 sierpnia, odsłonili wiceprezydent Marcin Skwierawski oraz Kalina Janicka, prezes Clear Channel Poland. Tym samym umowa pomiędzy Gminą Miasta Sopotu a Clear Channel z 24 lutego 2017 r. przeszła z fazy przygotowawczej w fazę realizacji.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...