Nagrody dla pracowników sopockiego pogotowia

Przeydent, Dyrektor Pogotowia oraz nagrodzeni pracownicy
Fot. Fotobank.PL.UMS

„Dziękuję za Waszą ciężką i odpowiedzialną pracę” – powiedział prezydent Sopotu Jacek Karnowski, wręczając pracownikom sopockiego pogotowia podziękowania i nagrody. Dwadzieścia jeden osób, pracowników SP ZZOZ Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego z Przychodnią w Sopocie, otrzymało dziś podziękowania za swoją odpowiedzialną służbę.

Choć raz nie w karetce, czy na placu manewrowym, ale w sali obrad Rady Miasta, mam zaszczyt i przyjemność państwa gościć, by podziękować za Wasz trud, ciężką i odpowiedzialną pracę. Na wniosek mieszkańców, od początku października, rozszerzyliśmy Waszą działalność o kolejne ambulatoria, wyręczając tym samym państwo polskie. Ale jest taka potrzeba, sygnalizowana przez sopocian, a my w ramach możliwości, staramy się wsłuchiwać w te potrzeby.

Mam nadzieję, że Wasza ciężka praca zostanie doceniona przez rząd i znajdzie to swoje odzwierciedlenie w pensjach. Bo to co robicie jest godne najwyższej pochwały, ale również finansowej gratyfikacji. Systematycznie polepszamy warunki Waszej pracy, wymieniamy sprzęt i pojazdy – komentował Jacek Karnowski.  

Gratuluję i dziękuję za pracę. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, skuteczności i pracowitości sopockie pogotowie jest oceniane przez społeczeństwo coraz lepiej. Zmieniamy się, udoskonalamy – ale możemy to robić tylko dzięki doskonałemu, zgranemu zespołowi – podsumował dyrektor pogotowia Ryszard Karpiński.

 

źródło: Sopot.pl