Sopot. Jasna Strona Nocy

grafika Sopot. Jasna strona nocy

Zapraszamy na występy w muszli koncertowej oraz spektakl uliczny na Molo w ramach akcji Sopot.Jasna Strona Nocy zainicjowanej tego lata przez Miasto Sopot. Przedsięwzięcie ma na celu niesienie pomocy osobom poszukującym wsparcia lub poszkodowanym w wyniku nadużyć substancji psychoaktywnych.

Wystąpią:
Natalia Grzebała
Sons of Daughters
Tymek Szymek i Martwe Gitary

Po koncercie zapraszamy na uliczny spektakl w ramach Mololo "Czerwony kapturek w gotik stajlu" (g. 20:45, plac przed fontanną).

Do końca wakacji w dolnym tarasie Sopotu grupa doświadczonych psychoterapeutów uzależnień pełni mobilne dyżury w mieście, a także dyżury stacjonarne przy Teatrze Atelier w pomieszczeniu siedziby WOPR. Zespół działa w każdy piątek i w sobotę w godzinach 22:00 - 3:00. Skontaktować się z terapeutami można również pod numerem telefonu 506 564 879.
Zapewniana jest pełna anonimowość. Oprócz pomocy uzyskanej na miejscu, wskazywane są również ośrodki do długoterminowej psychoterapii. Akcja wsparta jest warsztatami artystycznymi i ruchowymi dla młodzieży i rodzin z dziećmi oraz koncertami trójmiejskich muzyków.

Więcej informacji na FB projektu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...