Aktualności

Sopockie inwestycje rowerowe ruszają na wiosnę

Z początkiem wiosny w Sopocie kontynuowane są prace związane z modernizacją i rozbudową infrastruktury rowerowej. W mieście remontowane i rozbudowywane są ścieżki rowerowe, przed wakacjami rozszerzona zostanie strefa uspokojonego ruchu „tempo 30”, a jeszcze w marcu sopockimi ulicami pojadą pierwsze rowery Mevo.

W Sopocie piję wodę z kranu!

Z okazji Światowego Dnia Wody obchodzonego co roku 22 marca, AQUA-Sopot Sp. z o.o. zaprasza wszystkich mieszkańców do odwiedzenia naszego stoiska zlokalizowanego w holu głównym Urzędu Miasta Sopotu. Główną atrakcją będzie degustacja wody pochodzącej bezpośrednio ze Stacji Uzdatniania Wody.

Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 20 do 26 marca planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Sopocka Wiosna na 5

Pięć lat temu, w sopocko-gdańskiej ERGO ARENIE, rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce SOPOT 2014. „To były wyjątkowe mistrzostwa w wyjątkowym mieście” – powiedział Nick Davis, szef komunikacji IAAF, Międzynarodowej Federacji Lekkoatletyki. Z okazji piątej rocznicy tego wielkiego sportowego wydarzenia 7 kwietnia MOSiR zaprasza na „Sopocką Wiosnę na 5”, bieg uliczny na dystansie 5 km.

Bezpieczny Sopot – więcej policyjnych patroli w mieście

Porozumienie o przekazaniu 60 tys. zł na dodatkowe patrole w mieście podpisali Jacek Karnowski, prezydent Sopotu i insp. Piotr Bolin, komendant miejski Policji w Sopocie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...