Aktualności

Pieśni o „Złotym Jeruzalem”

Autorski projekt Kamili Klimczak i Andrzeja Roga – śpiewane w duecie, w języku polskim i jidysz, żydowskie piosenki i pieśni w świeżych i intrygujących muzycznych aranżacjach, usłyszeć będzie można w teatrze Atelier 26 lipca.

Swingujące 3-miasto

Muzeum Miasta Sopotu przez całe lato zaprasza na cykl kameralnych koncertów pt. „Swingujące 3-miasto”, których celem jest promowanie miejscowego środowiska jazzowego. Koncerty odbywać się będą w każdy czwartek o godz. 19.00 na plenerowej scenie w ogrodzie Muzeum przy ul. Księcia Poniatowskiego 8 w Sopocie. Wstęp jest wolny.

IV Urodziny Janusza Christy na Grodzisku

Czyż może być lepsze miejsce do świętowania urodzin twórcy Kajka i Kokosza? 28 lipca wszyscy fani twórczości genialnego rysownika Janusza Christy powinni stawić się na sopockim Grodzisku, bo w programie imprezy przewidziano atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wstęp jest wolny.

Meleksy do odbioru śmieci i odpadów zielonych

Sopocki Zakład Oczyszczania Miasta kupił dwa nowe pojazdy elektryczne ze skrzynią ładunkową i kabiną. Meleksy będą wykorzystywane do odbioru nieczystości z koszy ulicznych oraz odpadów zielonych. Koszt zakupu to 140 tys. złotych.

Turysto szanuj Sopot! – kolejna odsłona kampanii

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem i pozytywną reakcją mieszkańców, miasto rozszerza kampanię Turysto szanuj Sopot!

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...