Aktualności

Uwaga! Sztorm, silne wiatry i burze

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pogodowe dla strefy brzegowej w województwie pomorskim.

OSA. Festiwal muzyki elektronicznej i multimediów

Open Source Art Festival to cykl koncertów zaawansowanej muzyki elektronicznej i projektów multimedialnych. Podczas trwającego trzy dni wydarzenia (21-23 września), wystąpią artyści z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, a także przedstawiciele lokalnej sceny muzycznej. Koncerty i pokazy odbędą się w Państwowej Galerii Sztuki oraz w Klubie Sfinx 700.

„Sopocka Muza” – gala wręczenia nagród i koncert

W Sali Columbus Hotelu Sheraton w Sopocie, 8 października o godz. 18.00 odbędzie się doroczne wręczenie nagród Prezydenta Miasta Sopotu w dziedzinie kultury i nauki „Sopocka Muza” oraz przyznanie tytułu „Mecenasa Kultury Sopotu” za rok 2018. Uroczystość tę uświetni koncert Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego.

DS „Broadway” – miejsce ulubione seniorów – z nagrodą marszałka województwa!

Samorząd Województwa Pomorskiego po raz kolejny wyróżnił wartościowe i skuteczne inicjatywy na rzecz seniorów oraz upowszechnianie i promowanie działalności seniorów i polityki senioralnej na Pomorzu. Nagroda marszałka województwa pomorskiego w kategorii Samorząd przyjazny seniorom – miejsce ulubione seniorów – trafiła m.in. do Domu Sąsiedzkiego „Broadway”, działającego w Filii nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sopocie.

Sopockie Domy Sąsiedzkie. Bezpłatne wykłady i zajęcia dla mieszkańców Sopotu

Przedstawiamy harmonogram spotkań na wrzesień-grudzień 2018. Sprawdź, co dzieję się w Twoim sąsiedztwie! Wszystkie zajęcia w Domach Sąsiedzkich są bezpłatne dla uczestników, w całości finansowane są z budżetu Gminy Miasta Sopotu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...