Aktualności

80 nowych ławek dla mieszkańców

Wiadomo już gdzie staną nowe ławki, które Miasto ustawi podążając za sugestiami mieszkańców. Z nadesłanych propozycji wybrano te miejsca, które mieszkańcy wskazywali najczęściej i te, w których ławki mogą stanąć w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Sopot Film Festival

Ponad 100 projekcji filmowych, pełnometrażowe fabuły, dokumenty, krótkie formy, koncerty do kina niemego, spotkania z twórcami, warsztaty i panele dyskusyjne. 13 lipca rusza kolejna edycja Sopot Film Festival.

XVI GRAND PRIX SOPOTU IM. JANUSZA SIDŁY I ELITARNE BIEGI „BURSZTYNOWA MILA”

Serdecznie zapraszamy w sobotę, 13 lipca o godz. 16.30 na Stadion Leśny, gdzie po raz XVI odbedzie się Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły. Sopocki mityng jest przedostatnią okazją dla polskich lekkoatletów na wypełnienie wskaźnika PZLA na sierpniowe Mistrzostwa Świata w Moskwie (10-18.08). Dlatego, w przypadku większości zawodników, można się spodziewać zwyżkującej formy i… determinacji.

Lotos Grand Prix Sopot 2013 – święto polskich wyścigów górskich

Po raz 16 nad polskim morzem rozegrane zostaną rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski jako Lotos Grand Prix Sopot-Gdynia 2013. Już 13 i 14 lipca ulice Sopotu i Gdyni zostaną opanowane przez ryczące maszyny kierowców startujących w wyścigu górskim, który przez ostatnie lata został okrzyknięty polskim Monte Carlo ze swoim najsławniejszym wyścigowym rondem w Polsce, zlokalizowanym w Sopocie na ul. Kolberga. Zawodnicy, którzy zjadą do wakacyjnej stolicy Polski, przywiozą ze sobą najmocniejsze wyścigowe samochody, jakie kibice mogą oglądać na trasach odcinków specjalnych i tras.

Mistrzowie żeglarstwa u Prezydenta Sopotu.

Prezydent Miasta Sopotu wręczył nagrody trzem sopockim żeglarzom z UKS Navigo Sopot, którzy stanęli na podium Mistrzostw Europy w najpopularniejszej i najbardziej prestiżowej klasie katamaranów A-class.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...