Kulturalny Sopot

Koncert pamięci Prezydenta Pawła Adamowicza w Sopocie

W związku z tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku, Polska Filharmonia Kameralna Sopot zmienia termin i program koncertu w kościele św. Jerzego w Sopocie, który planowany był na 19 stycznia. Koncert odbędzie się 20 stycznia o godz. 15.00 w kościele św. Jerzego i dedykowany będzie pamięci Prezydenta Pawła Adamowicza. Program koncertu został dostosowany do okoliczności i powagi sytuacji.

[IMPREZA ODWOŁANA] Performerzy w PGS

Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie zaprasza na Dwubiegunowe Międzynarodowe Spotkania Performerów w Sopocie. Tegoroczna, siódma już edycja imprezy, odbędzie się 18 i 19 stycznia. Kurator: Arti Grabowski.

Odwołane imprezy kulturalne i sportowe

W związku z żałobą po tragicznej śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, w Sopocie zostają odwołane lub przełożone imprezy kulturalne i sportowe. Szczegółowe informacje poniżej.

Poeci Polskiej Piosenki w Sopocie

Poeci Polskiej Piosenki w Sopockie. Edycja 1 – Osiecka / Młynarski / Przybora Wasowski, to pierwsza edycja nowego projektu Teatru na Plaży i zarazem pierwszy tematyczny weekend 2019 r. w sopockim teatrze. Wszystko to w dniach 25-27 stycznia.

Teatr BOTO gra z WOŚP!

13 stycznia 2019 roku odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Teatr BOTO postanowił dołączyć do tego wydarzenia i przekazać cały dochód z biletów ze spektaklu z tego dnia na WOŚP. Z tej okazji zagra „Nord-Ost” w reżyserii Adama Nalepy.  

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...