Aktualności

Szpital geriatryczny w Sopocie – prezentacja koncepcji zagospodarowania

W Wojewódzkim Zespole Reumatologicznym w Sopocie odbyła się konferencja poświęcona budowie sopockiego centrum opieki geriatrycznej. W spotkaniu, na którym zaprezentowano koncepcję rozbudowy obiektów przy ul. 23 Marca w Sopocie uczestniczyli Barbara Gierak-Pilarczyk dyrektor Wojewódzkiego Zespołu Reumatologicznego w Sopocie, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk i Prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Wiosenne czytanie kryminałów

Serdecznie zapraszamy na drugą odsłonę cyklu, podczas którego swoją sopocką premierę będzie miała książka Tadeusza Cegielskiego „Tajemnica pułkownika Kowadły”.

Prezydent Sopotu Jacek Karnowski III w „Rankingu prezydentów miast” tygodnika Newsweek

Tygodnik „Newsweek Polska” po raz kolejny opublikował na swych łamach ranking najlepszych prezydentów miast. Miło jest nam poinformować, że Prezydent Sopotu Jacek Karnowski zajął III miejsce.

Sobotnie festyny

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Sopotu, w najbliższą sobotę, 8 czerwca na festyny, podczas których prezentowane będą projkety w ramach budżetu obywatelskiego.

Zewnętrzna siłownia na Brodwinie

Zewnętrzne siłownie sportowe to zestaw trwałych urządzeń sprawnościowych zapewniający pełen zakres ćwiczeń rekreacyjnych na górne partie ciała, nogi, zwiększenie wytrzymałości, poprawę elastyczności i krążenia. Przyrządy do ćwiczeń fitness na zewnątrz zakupione w ramach budżetu obywatelskiego zostały zainstalowane na sopockim Brodwinie. W najbliższą sobotę, 8 czerwca zewnętrzna siłownia zainauguruje swoją działalność.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...