Sopot moje miasto

Sprostowanie wysłane do TVP3

W związku z emisją nieprawdziwych informacji w materiale wyemitowanym w Panoramie TVP 3 Gdańsk, zgodnie z prawem prasowym, prezydent Sopotu prostuje te informacje.

Zero tolerancji dla źle parkujących

W ubiegły weekend sopocka Straż Miejska wspólnie z policją przeprowadziły działania wobec kierowców, którzy parkują w miejscach niedozwolonych w na terenie kurortu.

Remonty ulic

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że w terminie od 7 do 14 sierpnia 2017 r. planowane są następujące prace powodujące utrudnienia w ruchu drogowym:

Zapis z monitoringu pomógł w zatrzymaniu bandyty

W trakcie dzisiejszego nocnego dyżuru, jeden z funkcjonariuszy Sopockiej Straży Miejskiej zobaczył na monitorze miejskiego monitoringu leżącego mężczyznę. O sprawie niezwłocznie zawiadomił oficera dyżurnego KMP w Sopocie. Na miejsce zdarzenia pojechał patrol policji. W czasie czynności podjętych przez policjantów, strażnik odtworzył zapis monitoringu z kamery pracującej w tym rejonie, tj. na ul. Bohaterów Monte Cassino 43 (vis a vis Domu Aukcyjnego), i ustalił, że leżący mężczyzna chwilę wcześniej został pobity (kopnięty w okolice szyi). Dyżurny Straży Miejskiej ponownie powiadomił policję, wskazując rysopis i wygląd sprawcy a także miejsce jego przebywania. Na miejscu pojawił się kolejny policyjny radiowóz oraz Pogotowie Ratunkowe. Pokrzywdzony został zabrany przez ambulans, a wskazany sprawca zatrzymany przez policyjny patrol.

Nastaw się na ciepło w Sopocie. Zmień swój sposób ogrzewania

Ekologiczne, wygodne, bezpieczne i oszczędne ciepło z sieci ciepłowniczej jest już w zasięgu mieszkańców Sopotu. Sprawdź, jak łatwo możesz zmienić swoje źródło ciepła.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...