Aktualności

Uwaga – możliwy silny wiatr!

Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich IMGW informuje o przewidywanym silnym wietrze prędkości w porywach do 90 km/h, z zachodu. Taka sytuacja pogodowa może potrwać do 16 marca.

Wybierz naukę w Sopocie! Sopockie Targi Szkół

Uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjów oraz ich rodziców zapraszamy na Sopockie Targi Szkół, które odbędą się 22 marca, w godz. 11.00-14.00, w Zespole Szkół nr 1 w Sopocie, przy ul. Książąt Pomorskich 16/18.

Mevo wkrótce na ulicach Sopotu

Startuje System Roweru Metropolitalnego. Rowery Mevo pojawią się na ulicach Sopotu i pozostałych uczestniczących w projekcie gmin już 26 marca. W Sopocie docelowo będzie to 170 wspomaganych elektrycznie jednośladów w 26 stacjach postojowych.

Muzeum Sopotu zaprasza nie tylko na wystawy

Marzec w Muzeum Sopotu obfituje w wiele wydarzeń kulturalnych przygotowanych z myślą o młodzieży i dorosłych. W programie nie tylko wystawa „Sopot w rzeczy samej”, ale także wykład historyczny oraz spotkanie z psychologiem społecznym i publicystą z Uniwersytetu Warszawskiego.

Kibice z Kaszub wesprą sopocian

Tysiące uczniów z Kaszub zasiądzie na trybunach ERGO ARENY, by dopingować koszykarzy sopockiego Trefla w meczu ze Stelmetem Enea BC Zielona Góra. „Kaszubski Mecz w Sopocie” rozpocznie się w środę, 20 marca, o godz. 18.00. Mocne wsparcie kibiców na pewno się przyda – drużyna z Zielonej Góry jest liderem Energa Basket Ligi.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...