Aktualności

Sopockie Domy Sąsiedzkie – startuje kolejna edycja

Od stycznia do czerwca mieszkańcy Sopotu będą mogli znów korzystać z cyklu bezpłatnych zajęć, warsztatów i wykładów w ramach kolejnej edycji programu Sopockie Domy Sąsiedzkie.

Dobrze zakończyć rundę! Trefl gra z AZS-em Koszalin

Koszykarze Trefla rozegrali już spotkania z prawie wszystkimi zespołami Energa Basket Ligi. Prawie, bo do zakończenia pierwszej rundy rozgrywek pozostał jeszcze jeden mecz z AZS-em Koszalin. To zespół, który rozkręca się ze spotkania na spotkanie i 13 stycznia może być bardzo groźny. Spotkanie odbędzie się o godz. 16.00, w ERGO ARENIE. Bilety czekają na sercesopotu.pl.

Najlepszy polski jeździec na zawodach w Sopocie

Pierwszy raz w historii sopockiego Hipodromu będzie można zobaczyć zawody międzynarodowe w skokach rozgrywane na hali. CSI2* to dwutygodniowy tour – zawody odbędą się w dniach 10-13 i 17-20 stycznia na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu. Wstęp jest bezpłatny.

Sopot gra w Orkiestrze!

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia, oczywiście Sopot dołącza do wspólnego grania. Młodzieżowy Dom Kultury wraz z Miastem Sopot zapraszają do klubu Scena (al. Mamuszki 2) oraz na sopocką plażę.

Zdrowie i sport dla niepełnosprawnych – innowacje w konkursie grantowym

Wsparcie kobiet po mastektomii, zajęcia sportowe dla osób z niepełnosprawnościami, wyjazdy rehabilitacyjne i integracyjne, pomoc w wychodzeniu z uzależnień czy zajęcia i wydarzenia sportowe – to tylko niektóre programy, które organizacje pozarządowe będą realizować w Sopocie. Rozstrzygnięty został I konkurs grantowy 2019 r.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...