Sopot moje miasto

Pierwsze miejsce dla prezydenta Sopotu

Najlepszym prezydentem wszystkich 10 edycji rankingu N15 tygodnika „Newsweek” został prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Sopocki Dzień Solanki – poznaj sopocką bohaterkę!

Bohaterką niedzieli 14 października będzie sopocka solanka. Tego dnia na Placu Zdrojowym, od godz. 12.00 do godz. 15.00, na wszystkich czekać będzie mnóstwo atrakcji – oczywiście z solanką w roli głównej!

Prezydent Sopotu wzywa Piotra Melera do przeproszenia policjantów

Prezydent Sopotu Jacka Karnowskiego wzywa radnego Piotra Melera do przeproszenia za słowa obrażające policjantów, które padły 8 października 2018 r. na antenie TVP 3 podczas programu „Pomorze Samorządowe".

Sopockie Muzy wręczone!

Kamila Maik, Adam Żuchowski, prof. dr hab. Piotr Stepnowski – oto laureaci tegorocznej Sopockiej Muzy. W Sali Columbus Hotelu Sheraton w Sopocie odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagrody Prezydenta Miasta Sopotu w dziedzinie nauki, kultury i sztuki Sopocka Muza. Przyznany został również tytuł Mecenasa Kultury Sopotu za rok 2018. Otrzymała go firma ZIAJA.

Nagrody dla pracowników sopockiego pogotowia

„Dziękuję za Waszą ciężką i odpowiedzialną pracę” – powiedział prezydent Sopotu Jacek Karnowski, wręczając pracownikom sopockiego pogotowia podziękowania i nagrody. Dwadzieścia jeden osób, pracowników SP ZZOZ Miejskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego z Przychodnią w Sopocie, otrzymało dziś podziękowania za swoją odpowiedzialną służbę.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...